Tak graliśmy z WOŚP na Cyprze

Zobaczcie jak Cypr potrafi się bawić. Przygotowaliśmy małe podsumowanie.

Od Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy minął już tydzień, a w mediach społecznościowych nadal głośno o naszych imprezach. Zobaczcie małe podsumowanie. W sumie na wyspie zebraliśmy ponad 8000€! Należy przypomnieć, że nie jest to kwota ostateczna, gdyż nadal trwają aukcje internetowe (szczegóły znajdziecie tutaj>>>). Jak podkreślają wszyscy uczestnicy imprezy były świetne, mimo tego, że ich organizacja trwała naprawdę krótko. Wszyscy zapewniają jednocześnie, że przyszłoroczny finał w Larnace będzie dużo większy, lepszy i na pewno zebrana kwota będzie wyższa. W końcu trzeba iść za polskim przykładem i co roku zwiększać pomoc dla dzieciaków w Polsce.

Pafos

W Pafos zabawa trwała od samego rana w barze CRAFT. Polacy dopisali a przy dźwiękach orkiestry bawili się mieszkańcy całego miasta. Zobaczcie:

 

Limassol

Imprezy w Limassol można podzielić na dwie części. Pierwsza dla dzieci, które odbyły się w The Blue Cat Gallery i drugą dla dorosłych. Dorośli spotkali w położonym przez miedzę HAMLET PUB i zdominowali przebywających tam klientów. Zobaczcie sami:

 

Larnaka

W Larnace impreza finałowa odbyła się w Old Market St. na tamtejszej starówce. Polonia, i nie tylko zresztą, dopisała. Uczestnicy tańczyli, bawili się i co najważniejsze – wspierali cel Wielkiej Orkiestry. Zobaczcie sami:

 

Wielki Finał

To właśnie w Larnace, w mieście gdzie znajdował się pierwszy w historii Cypru Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowano tradycyjne już Światełko do Nieba. Punktualnie o godzinie 21:00, czyli o tej samej porze co na całym świecie (w Polsce była 20:00) podświetlane balony LED zostały wypuszczone w niebo, zapłonęły także zimne ognie:

Po raz kolejny dziękujemy wszystkim którzy w ten czy inny sposób wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. I pamiętajcie – za rok znów gramy! I to głośniej niż tym razem!

SIEMA!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading