Fotoprezenty na święta

Wszyscy robimy zdjęcia, większość z nich trafia jednak na Facebooka lub Instagram. Czy za każdym razem, aby obejrzeć swoje zdjęcia musimy zaglądać do internetu? Wprawdzie skończyły się już czasy gdy z dna szafy wyciągaliśmy stary album ze zdjęciami, ale teraz możemy zrobić swoją własną książkę. Jej stworzenie jest bardzo proste – tworzymy ją tak samo jak wrzucamy zdjęcia do internetu.

Znaleźliśmy świetną ofertę. Dzięki niej za swoją własną książkę zapłacicie jedynie 44,99 zł. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami strony.

Tutaj kupisz fotoksiążkę z Twoimi zdjęciami >>>

A może któreś ze zdjęć wyszło Wam wyjątkowo ładnie i będzie się świetnie prezentować na Waszej ścianie? Zróbcie z niego obraz na prawdziwym płótnie. Ceny takich obrazów wahają się od 4,99 zł do 59,99 zł – wszystko jest uzależnione od jego wielkości. Obraz jest wykonany na prawdziwym płótnie z solidną drewnianą ramą.

Tutaj zrobisz obraz z własnego zdjęcia >>>

Firma Colorland przygotowała specjalnie dla Was super świąteczną promocję. Wszystko możecie zamówić w specjalnych cenach.  W ofercie dostępne są także kubki z własnym nadrukiem (od 16 zł) czy kalendarze (od 19,90 zł). I wszystko z Waszymi zdjęciami!

Zobacz wszystkie świąteczne propozycje Colorland tutaj >>>

Warto? Naszym zdaniem tak.

Niestety firma nie wysyła swoich prac na Cypr. Więc jeśli będziecie akurat w Polsce możecie je tam właśnie zamówić. No chyba, że chcecie wysłać je jako prezent dla rodziny z Polski – wtedy trafi on wprost do rąk własnych.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!