Zdjęcia z wakacji

Drukujecie swoje zdjęcia? Zapewne część z nich tak, a reszta trafia bezpośrednio na Facebooka. Czy więc za każdym razem, aby obejrzeć swoje zdjęcia musimy zaglądać do internetu? Wprawdzie skończyły się już czasy gdy z dna szafy wyciągaliśmy stary album ze zdjęciami, ale teraz możemy zrobić swoją własną książkę. Jej stworzenie jest bardzo proste – tworzymy ją tak samo jak wrzucamy zdjęcia do internetu.

Znaleźliśmy świetną ofertę. Dzięki niej za swoją własną książkę zapłacicie jedynie 44,99 zł. Wystarczy kupić specjalny kupon i dalej postępować zgodnie ze wskazówkami strony.

Tutaj kupisz kupon na fotoksiążkę z Twoimi zdjęciami >>>

A może któreś ze zdjęć wyszło Wam wyjątkowo ładnie i będzie się świetnie prezentować na Waszej ścianie? Zróbcie z niego obraz na prawdziwym płótnie. Ceny takich obrazów wahają się od 4,99 zł do 59,99 zł – wszystko jest uzależnione od jego wielkości. Obraz jest wykonany na prawdziwym płótnie z solidną drewnianą ramą.

Tutaj kupisz kupon na obraz z własnego zdjęcia >>>

Wolicie standardowe zdjęcia? Proszę bardzo. Mamy dla Was kupon za 19,90 zł na wywołanie i wydrukowanie 100 odbitek w jakości HD. Zrobiliście więcej zdjęć? Nie ma problemu, możecie kupić kilka kuponów.

Tutaj kupisz kupon na tradycyjne zdjęcia >>>

Czemu piszemy, że to kupony? Bo to są specjalne kupony rabatowe oferowane przez serwis Groupon. Kupujecie je teraz, gdy mają najniższą cenę, a możecie je wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu. Dzięki temu dostajecie nawet 75% zniżki od normalnej ceny.

Dzięki tego typu kuponom możecie zamówić dużo więcej produktów. Firma Colorland ma w swojej ofercie także kubki z własnym nadrukiem (od 16 zł) czy kalendarze (od 19,90 zł). I wszystko z Waszymi zdjęciami!

Zobacz wszystkie propozycje Colorland tutaj >>>

Warto? Naszym zdaniem tak.
Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading