Firma na Cyprze? Nic prostszego!

Firma na Cyprze to dobry pomysł – jak w prosty sposób założyć własny biznes?

 

Okazuje się, że nie ma nic prostszego. W Limassol działa firma prowadzona przez Polaka, która poprowadzi Wasze sprawy od A do Z. Nie musicie się martwić o nic. IBCCS.TAX nie tylko pomoże Wam w załatwieniu wszelkich formalności, ale także w Waszym imieniu poprowadzi Waszą firmę.

IBCCS.TAX może pomóc przy rejestracji spółek prawa handlowego, spółek osobowych oraz jednoosobowej działalności gospodarczej jak również innych struktur prawnych. Oferuje usługi we wszystkich jurysdykcjach, z koncentracją na Cyprze, Malcie, Polsce, Łotwie, Anglii i Malcie, gdzie zainteresowanie klientów jest największe.

Bardzo często firma ma w ofercie gotowe spółki. Wybierając taką opcję, klient jest właścicielem spółki w jeden dzień, bez zbędnego oczekiwania kilku-kilkunastu dni na założenie spółki od zera. Prawnicy i doradcy podatkowi IBCCS.TAX doradzają klientom zarówno w sprawach dotyczących prawa polskiego, jak i kwestiach międzynarodowych, asystują także przy otwarciu i prowadzeniu kont bankowych i inwestycyjnych w różnych jurysdykcjach.

Może więc warto pomyśleć nad własną firmą na Cyprze? Więcej szczegółów dowiecie się w Limassol:

 

Evripidou 9, Limassol 3031
Tel: (+357) 222 58 777info@ibccs.tax

 

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!