Festiwal Wina 2017

„O Vrakas!” już stoi na swoim miejscu w Limassol. To kolejny znak mówiący o tym, że już wkrótce rozpocznie się Festiwal Wina w Limassol.

W tym roku odbędzie się on od 31 sierpnia do 10 września. Burmistrz Limassol Nicos Nicolaides zapowiedział, że będzie to najlepszy festiwal w historii. Swoją obecność zapowiedział grecki wykonawca  Μπάμπης Τσέρτος, który jest uwielbiany przez Cypryjczyków. Wystąpi on w dniu otwarcia a także w dniu następnym.

Czego możemy się jeszcze spodziewać? Oczywiście występów lokalnych wykonawców, souvli a także wina. Jak powiedział burmistrz w tym roku zostanie obniżona także cena biletu do 5€ od osoby (dzieci do lat 6 wejdą bezpłatnie, a młodzież do 18 roku życia zapłaci 3€).

Niby ceny zostaną obniżone, ale zostanie zabrana butelka wina gratis. Dotychczas mogliśmy odebrać jedną butelkę wina ETKO, LOEL, KEO czy SODAP za okazaniem biletu, teraz dostaniemy jedynie 20% zniżki przy zakupie.

Jak zapowiedziała Cypryjska Organizacja Turystyczna zostaną uruchomione specjalne połączenia autobusowe ze wszystkich cypryjskich miast, tak aby turyści przebywający w Ayia Napie, Pafos czy Larnace także mogli uczestniczyć w festiwalu.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Tripadvisor PL 425x600


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading