Fassouri Watermania Waterpark Limassol

Jesteście w Limassol? A może będziecie? Koniecznie musicie odwiedzić Waterpark w Limassol!

W tym wodnym parku, stylizowanym na tropiki, może znaleźć dla siebie atrakcje cała rodzina. Przede wszystkim zachwycą nas tutaj niesamowite zjeżdżalnie takie, jak: “Czarne Dziury” posiadające wiele zakrętów lub “Kamikaze” przeznaczone dla osób o silnych nerwach. Z kolei pasjonaci rajdów pontonowych na pewno nie będą zawiedzeni odwiedzając ten park w Limassol a także mogą wskoczyć do “Probowl” – czyli wirującej miski z wodą. Zdecydowanie interesującą propozycją jest wspinaczka po ścianie przy basenach lub skoki po pływających “plasterkach pomarańczy”.
Park “Fasouri Watermania” jest doskonałym wyborem dla osób pragnących połączyć szaleństwo na zjeżdżalniach charakterystyczne dla aquaparków z częściowym wysiłkiem fizycznym – oczywiście wszystko w formie znakomitej zabawy.

Należy wspomnieć, że Fassouri corocznie począwszy od 2012 roku wygrywa nagrodę Trip Advisor Award a w 2016 roku został ogłoszony trzecim najlepszym parkiem wodnym w Europie. Bilety wstępu w cenie 30€ kupicie tutaj>>> (oczywiście dostępne są także tańsze bilety dla dzieci).

Jak się dostać do Aquaparku? Z Limassol jest to bardzo proste, zobaczcie na mapie:

Kursują także specjalne autobusy dowożące pasażerów do Fassouri. Jeżdżą one Tourist Area zaczynając trasę od hotelu LeMeridien. Zatrzymują się na wszystkich dostępnych przestankach (aby autobus się zatrzymał należy dać znak ręką). Oto rozkład jazdy:

1 maj – 31 maj
Do Fassouri Z Fassouri
09:30 16:00
10:45 17:00
1 czewiec – 31 sierpień
Do Fassouri Z Fassouri
09:30 15:30
09:45 16:30
10:10 17:00
 10:45 18:00
1 wrzesień – 30 październik
Do Fassouri Z Fassouri
09:30 16:00
10:45 17:00

Kursuje także specjalny autobus z Pafos. Cena za przejazd wraz z biletem wstępu do Fassouri to 36€ od osoby. Niestety autobus nie kursuje codziennie. Bilety możecie kupić tutaj>>>.

Zobaczcie filmik jakie atrakcje jakie na Was czekają:


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!