fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 28'C ☼
  • Nicosia 28'C ☼
  • Larnaca 28'C ☼
  • Ayia Napa 29'C ☼
  • Paphos 28'C ☼
  • Limassol 28'C ☼
  • Nicosia 28'C ☼
  • Larnaca 28'C ☼
  • Ayia Napa 29'C ☼
  • Paphos 28'C ☼

Jeden z polskich portali, jako NEWS DNIA, podał nowe wytyczne Prezydenta zanim ten je ogłosił!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Od kilku tygodni nasz tryb życia jest podporządkowany dyrektywom narzuconym przez władze cypryjskie, na skutek panującej pandemii Covid-19. Jedynym  pocieszeniem jest fakt, że mały Cypr, w porównaniu do innych krajów, został dotknięty w ograniczonym stopniu przez epidemię.

Zakończył się pierwszy etap kwarantanny, wszyscy z niecierpliwieniem oczekiwaliśmy na nowe modyfikacje i kolejne dyrektywy Task-Force rządowego. Przypuszczenia i przeróżne gdybania zostały nam podane jak na półmisku przez pewien Facebook’owy portal polsko języczny.

Ewidentnie,  pan prezydent opóźnił się o ponad trzy godziny w oficjalnym ogłoszeniu konkretnych informacji, przez polski portal.
Dowiedzieliśmy się więc kilka godzin wcześniej o nowej strategii rządowej, ponieważ osoba która je podała, posiada prawdopodobnie wyjątkowe zdolności parapsychiczne.
Pod artykułem rozpętała się istna burza wśród osób komentujących, które pytały o źródła owych informacji (fragmenty pokazujemy poniżej).

Kwarantanna wystawiła  nasz system nerwowy na silne wstrząsy psychiczne, tym bardziej  dotknęła ona osoby obdarzone zdolnościami parapsychicznymi,  które nie mają wpływu na to, że widzą, czują i słyszą więcej niż inni.
Nie dziwię się, głównym powodem antycypacji  podanych informacji  jest, jak nam wyjaśnia autor, brak znajomości języka greckiego przez 85% polskiej społeczności.
Ten argument jest nie do zbicia!
Jak żyć nie znając języka greckiego na Cyprze?
Czy musimy nosić worek pokutny razem  z maseczkami antywirusowymi? 
Większość z nas prawdopodobnie porusza się jak we mgle, bije głową w mur, nic nie kojarząc!
Nie znając greckiego,  będę teraz chodzić z białą laską, no może nawet biało-czerwoną!

Instrukcje rządowe zrozumiał każdy z nas, nawet bez znajomości greckiego!  Wystarczyło przeczytać angielskie wydanie prasy cypryjskiej.

Proponowałabym autorowi artykułu skupić się na bardziej istotnych problemach dotyczących epidemii, a raczej koronapsychozie i międzynarodowej zmowie milczenia,  dotyczących  licznych aspektów spoleczno-ekonomicznych.

Jako osoba jasnowidzącą powinna nam przekazać swoje wizje odnośnie Cypru post-pandemicznego.

Z  dyrektywami  Pana Prezydenta jakoś damy radę, nawet nie znając greckiego!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!