Kasia Moś w finale Eurowizji!

Sobota to finałowy koncert Eurowizji. Początek transmisji o godzinie 22:00 czasu cypryjskiego. Kasia Moś wystąpi na początku z numerem 2, a cypryjski wykonawca z numerem 19. A gdzie go obejrzeć?

Jest kilka możliwości:

  • w internecie – udostępnimy Wam specjalną transmisję na żywo na naszej stronie i możecie oglądać konkurs tutaj>>>, niestety bez komentarza
  • w cypryjskiej telewizji na kanale PIK1 z komentarzem greckim
  • poprzez satelitę w niekodowanym przekazie TVP Polonia z komentarzem Artura Orzecha, który praktycznie od zawsze komentuje Eurowizję

A jak głosować?

Należy wysłać sms’a z numerem piosenki na którą chcemy oddać głos (przypominamy, że z Polski nie możemy głosować na Kasię Moś a z Cypru na Hovig’a – jeżeli to zrobicie to i tak zostaniecie obciążeni opłatą a Wasz głos nie zostanie zaliczony!). Możecie oddać maksymalnie 20 głosów z jednego numeru telefonu! Niestety, aby oddać swój głos musicie poczekać do końca wszystkich występów.

Aby z Cypru oddać na Kasię Moś wysyłamy sms’a o treści 2 na numer 5511 lub dzwonimy na numer telefonu 90031802 

Możecie także zainstalować specjalną aplikację do głosowania:

Głosowanie w aplikacjach jest intuicyjne i bardzo proste. Niestety, także ono jest płatne. Aplikacja wygeneruje po prostu odpowiedni sms i wyśle go pod właściwy numer.

Przypomnijmy sobie występ Kasi Moś:


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading