Lecicie na Eurowizję do Izraela?

Lecicie na Eurowizję do Izraela?

Za niespełna dwa miesiące odbędzie się konkurs Eurowizja 2019. I to całkiem niedaleko od nas w Tel Avivie.

Polską piosenką na Eurowizję 2019 będzie utwór „Pali Się (Fire of Love)”. Zespół Tulia poinformował, że to właśnie nowa wersja singla „Pali się” będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Izraelu.

Tulia na Eurowizji 2019 zaprezentuje „Pali Się (Fire of Love)” w nowej, dwujęzycznej wersji (polsko-angielskiej), do której powstał już także oficjalny teledysk.

Ta piosenka na potrzeby występu na Eurowizji została nieco przearanżowana w stosunku do oryginału pochodzącego z rozszerzonej wersji debiutanckiej płyty zespołu; dodano też wstawki w języku angielskim.

Za tekst kompozycji odpowiada Sonia Krasny (język polski) oraz Jud Friedman i Allan Rich (język angielski), muzykę stworzyła Nadia Dalin. Producentem utworu został Marcin Kindla.

Tu kupisz bilety wstępu na Eurowizję 2019 w Izraelu >>>

Konkurs odbędzie się w dniach 14-18 maja 2019 roku. Bilety wstępu na imprezę nie należą do najtańszych, ale będziecie mogli na żywo zobaczyć mniejsze i większe gwiazdy europejskiej sceny muzycznej. Bilety lotnicze są w tej chwili stosunkowo tanie – od 30 do 100€ za loty w dwie strony w zależności od tego czy chcecie lecieć z Pafos czy z Larnaki.

Tu kupisz bilety lotnicze do Tel Avivu z Pafos i Larnaki >>>

Jeżeli więc macie chwilę wolnego czasu może wybierzecie się na tego typu wydarzenie muzyczne… W końcu nie wiadomo kiedy równie blisko będzie dostępne.

Chociaż, może w przyszłym roku będzie w Polsce, albo na Cyprze…

Skomentuj