fbpx

Eleni Foureira – reprezentantka Cypru na Eurowizji

Kim jest kandydatka Cypru w konkursie Eurowizja 2018?

Eleni Foureira to artystka, która będzie reprezentowała Cypr na Eurowizji 2018. Eleni Foureira wystąpi z piosenką Fuego. Cypr na Eurowizji 2018 postawił na dużo seksapilu i wpadający w ucho, taneczny kawałek. Cypr będzie chciał w ten sposób wyróżnić się spośród emocjonalnych ballad, których na Eurowizji nigdy nie brakuje. To recepta na sukces?

Eleni Foureira urodziła się w 1987 roku w Albanii i jest piosenkarką i aktorką. Swój pierwszy album wydała w 2010 roku i od tego czasu osiągnęła spory sukces w Grecji i na Cyprze. Znana może być również polskim fanom – w 2010 roku nagrała z Danem Balanem hit Chica Bomb. W ostatnich latach Eleni Foureira śpiewała zarówno po grecku jak i po angielsku. Reprezentantka Cypru na Eurowizji 2018 była również jurorką greckiej edycji You Can Dance. Zajmuje się też modą.

Za stworzenie piosenki Fuego dla Eleni Foureiry odpowiada m.in. Alex Papaconstantinou, który współpracował wcześniej z Jennifer Lopez, Enrique Iglesiasem i Marcem Anthony przy ich hicie Vivir Mi Vida.
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!