fbpx

Egzekucja?

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa z premedytacją – wczoraj wieczorem zastrzelono mężczyznę we wsi Ormidia w dystrykcie Larnaka.

Kallitsionis był prywatnym ochroniarzem, który został ranny w wyniku czterokrotnego morderstwa w Ayia Napie 23 czerwca 2016 r.

Około 23:10 w czwartek wieczorem policja została poinformowana o strzałach i zranionej osobie. Policjanci natychmiast przybyli na miejsce, gdzie znaleźli 29. letniego Panayiotisa Kallitsionisa na werandzie domu jego ojca, z obrażeniami odniesionymi od broni palnej.

Do akcji włączyło się pogotowie z brytyjskich baz – personel medyczny udzielił pierwszej pomocy. Jeszcze przed przybyciem koronera na miejsce przybyli Demetris Demetriou oraz policji Famagusty Giorgos Economou.

Około jedenastej wieczorem 29-letni grecki Cypryjczyk został zamordowany w wiosce w dzielnicy Larnaca – powiedział Economou na miejscu pod koniec czwartku.
Ofiara to osoba, która była zaangażowana przez policję w wiele dochodzeń.

Kallitsionis był jednym z ochroniarzy biznesmena Ayia Napy Phanosa Kalopsidiotisa, na którego zorganizowany został zamach. Kalopsidiotis, policjant Elias i jego żona Skevi Hadjiefthimiou zostali zastrzeleni 23 czerwca 2016 r. W restauracji w Ayia Napie. Zabity został także jeden z zamachowców albańczyk Yani Vogli, a jego wspólnik Aleksem Burellim został ranny.

Można się domyślać, że zleceniodawca obu zamachów nie został jeszcze ujęty przez policję i robi wszystko by wyeliminować wszystkich świadków tamtych wydarzeń. 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!