Dziś zapadnie decyzja w sprawie festiwalu wina

Burmistrz Limassol, w rozmowie z cypryjską agencją informacyjną powiedział, że dziś zostanie podjęta decyzja w sprawie organizacji tegorocznego festiwalu wina.

Przedstawiciele gminy poniedziałek spotkali się z ministrem zdrowia Michalisem Hadjipantelasem. Podczas spotkania omówiono możliwość zorganizowania festiwalu. Zeszłoroczny festiwal został odwołany z powodu pandemii, a gmina zamiast tego zorganizowała we wrześniu serię imprez na temat wina, tradycji ludowej i muzyki tradycyjnej.


Tegoroczny, 60. Festiwal Wina odbędzie się prawdopodobnie w dniach od 8 do 17 października.


Nicosa Nicolaidesa powiedział:

Przedłożyliśmy ministrowi kilka propozycji dotyczących wydarzenia i oczekujemy, że prześle nam wskazówki, którymi powinniśmy się kierować, aby festiwal mógł się odbyć. Gmina ogłosi swoją ostateczną decyzję w tej sprawie w czwartek.”

Zapytany, czy istnieje możliwość odwołania tegorocznej imprezy, Nicolaides odpowiedział, że wszyscy zaangażowani w planowanie festiwalu wina „niezwykle ciężko pracują, aby wszystko zadziałało zgodnie z obecną sytuacją”.

Pierwsze doniesienia po spotkaniu sugerują, że na teren festiwalu będą mogły wejść jedynie osoby zaszczepione. Jednak nie wydano jeszcze oficjalnych oświadczeń na ten temat.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!