Dziś Walentynki!

Pamiętacie o dzisiejszych Walentynkach?

My jak zawsze przypominamy o ważnych świętach. Tym razem też tak zrobimy. Proponujemy najprostszą formę okazania miłości i wysłanie kwiatów. Możecie zarówno wysłać je na Cypr (tutaj), do Polski (tutaj) jak i do każdego innego kraju na świecie – wystarczy tylko zmienić kraj dostawy a pokażą Wam się wszystkie ceny i możliwości.

Nie zastanawiajcie się długo – ważny jest także czas dostawy. W Polsce wynosi tylko 2 godziny, ale w innych krajach średni czas dostawy to 24 godziny. Może nikt się Wasza Walentynka nie obrazi się jeśli dostanie kwiaty po czasie? No bo w końcu liczy się gest.

Dzień Wszystkich Zakochanych wydaje Ci się banalnym świętem? Zatem zadbaj o to, aby w tym roku wyglądał zupełnie inaczej! Zaskocz swoją sympatię wysyłając bukiet czerwonych róż lub tulipanów – odda to, co czujesz bez słów! Dołącz do kwiatów słodki upominek w postaci pysznego tortu, który będzie doskonałym dopełnieniem uroczystej kolacji lub pluszowego misia, który wzruszy serce każdej kobiety! Walentynkowy bukiet z dostawą pod same drzwi to doskonałe rozwiązanie aby uczynić ten dzień wyjątkowym! Wpisz kod rabatowy SERCE a otrzymasz 10% rabatu! Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading