Dziś ruszy sprzedaż biletów na prom

Jak zapowiedział przewoźnik, dziś zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na trasie Cypr – Grecja – Cypr

Przemawiając podczas oficjalnej prezentacji nowego programu na to lato, Wiceminister żeglugi Marina Hadjimanolis powiedziała, że połączenie promowe, które zostało wznowione w zeszłym roku po 20 latach przerwy, odnotowało ogromne zapotrzebowanie, zarówno ze strony pasażerów, jak i firm je obsługujących.

Większy wybór oznacza lepsze połączenie z Grecją– powiedziała. 
Dodanie Larnaki do istniejącego połączenia z pewnością przyniesie korzyści wszystkim

Usługa ma zostać ponownie uruchomiona 31 maja. Sprzedaż biletów, która rozpocznie się 11 kwietnia, będzie obsługiwana przez Scandro Holding Ltd, firmę obsługującą połączenie.

Pasażerowie, którzy chcą podróżować do Grecji z Larnaki, będą musieli poczekać do lipca, ponieważ pierwsze osiem rejsów promem, jeden w maju i siedem w czerwcu, odpłynie tylko z Limassol.

Oto szczegółowy rozkład:

Latem ubiegłego roku promem przewieziono łącznie 2250 pojazdów, z czego 1920 to samochody, a 330 to motorowery lub motocykle a także 300 rowerów. Oprócz tego w wycieczce wzięło udział 205 zwierząt domowych, 199 psów i 6 kotów.

Pasażerowie tego lata będą mogli korzystać z restauracji, kawiarni, minimarketu i kasyna na pokładzie a także z całodobowej pomocy lekarskiej.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading