fbpx

Dziś potwierdzono 104 kolejne zakażenia

W czwartek poinformowano początkowo o 93. pozytywnych wynikach testu na covid19, po godzinie jednak, prywatne laboratoria, zgłosiły kolejne 11 przypadków.

93 pozytywne wyniki pochodziły z 3877 testów laboratoryjnych. W sumie, na Cyprze, od początku pandemii potwierdzono 2275 przypadki zakażenia koronawirusem.

Obecnie w szpitalu referencyjnym Famagusta leczy się pięć osób z powodu Covid-19. Dwóch kolejnych pacjentów jest zaintubowanych na OIT w szpitalu ogólnym w Nikozji, kolejnych dwóch pacjentów jest leczonych w innych szpitalach.


Dziś w Limassol potwierdzono przypadki zakażonych osób, między innymi wśród strażaków, pracowników urzędu skarbowego oraz u pracownika poczty głównej.

Apeluję do wszystkich moich współobywateli: w tej chwili musimy ponownie wykazać się siłą, musimy skrupulatnie przestrzegać środków higieny i nosić maskę, aby chronić naszą rodzinę, naszych bliskich, ale także siebie – napisał na Twitterze Prezydent Nicos Anastasiades

Policja ukarała 35 osób i 11 firm na całym Cyprze za nieprzestrzeganie protokołów bezpieczeństwa. W Nikozji przeprowadzono 271 kontroli, w Limassol 159, w Larnace 157, w Pafos 134, w Famaguście 211 oraz w dystrykcie Morphou 76. W sumie 14 osób zostało ukaranych w Limassol, siedem w Nikozji, kolejnych siedem w Larnace, dwie w Pafos, cztery w dystrykcie Famagusta i jedna w dystrykcie Morphou.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!