Dziś ostatni dzień na przesyłanie zdjęć – wyjaśniamy jak głosować.

31. sierpnia 2020 roku, czyli dzisiaj, to ostatni dzień naszego konkursu „Ciekawe miejsca na Cyprze”. Potrzebne są dobre chęci i kamera lub telefon. Celem zabawy jest promowanie Cypru, miast, miejsc, muzeów, plaż, wydarzeń kulturalnych lub ludowych. Jeśli posiadacie krótkie filmy lub zdjęcia z podróży po wyspie, przyślijcie je do nas. Maksymalna długość wideo to 1 minuta. Prosimy o krótki opis miejsca. 

Swoje propozycje możecie nadsyłać bezpośrednio przez wiadomość na Messenger

m.me/Cypr24

Wasze zdjęcia umieściliśmy pod specjalnym hasztagiem na Instagramie. Staramy się dodawać je na bieżąco, jednak przesyłacie ich tak wiele, że po prostu nie nadążamy. Wszystkie zobaczycie pod linkiem:

https://www.instagram.com/explore/tags/konkurscypr24/

Przyjęliśmy zasadę, że każde „serduszko” to jeden punkt – o wygranej zdecyduje ilość serduszek (polubień) zdjęcia.

W przypadku TikTok’a, gdzie umieszczamy Wasze filmy postanowiliśmy podobnie. Początkowo myśleliśmy o sumowaniu ilości wyświetleń i ilości polubień, okazuje się jednak że ilość wyświetleń może być regulowana w sposób sztuczny poprzez hasztagi co byłoby niesprawiedliwe. Będziemy zatem brać pod uwagę jedynie ilość polubień (serduszek). Wasze filmy znajdziecie pod adresem:

https://www.tiktok.com/@cypr24

Możecie, a nawet powinniście, namawiać swoich przyjaciół i znajomych na mediach społecznościowych do dawania serduszek Waszym filmom i zdjęciom – wszystkie głosy się liczą.

Głosowanie trwa do 15 września 2020 roku – wtedy podliczymy wszystkie serduszka i ogłosimy zwycięzców.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading