fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 29'C 🌥
  • Nicosia 35'C ☼
  • Larnaca 34'C ☼
  • Ayia Napa 34'C ☼
  • Paphos 30'C 🌥
  • Limassol 29'C 🌥
  • Nicosia 35'C ☼
  • Larnaca 34'C ☼
  • Ayia Napa 34'C ☼
  • Paphos 30'C 🌥

Dziś mamy urodziny!

Jest okazja żeby się pochwalić. Mamy 4. rocznicę powstania portalu.

Dokładnie cztery lata temu – stronę założyliśmy 27 kwietnia 2015 roku, a 2 maja 2015 roku ukazał się nasz pierwszy post.
Zaczynaliśmy od kilku lajków na Facebooku, dziś mamy ich 3390 i ku naszej uciesze i dumie ta liczba wciąż rośnie. Co ciekawe więcej osób nas obserwuje niż lubi…

Od 2018 roku strona widnieje w rejestrze oficjalnych mediów na Cyprze. Z naszych tekstów korzystały i nadal korzystają zarówno media cypryjskie jak i polskie z czego jesteśmy bardzo dumni.
Przez naszą stronę www.cypr24.eu przewija się dziennie około 3000 osób, ale były też rekordy – pewnego dnia odwiedziło nas ponad 10000 osób! Co ciekawe, jak pokazują statystyki, czytacie nas głównie na telefonach komórkowych (76,9%). Czytają nas nie tylko mieszkańcy Cypru ale także (mniej więcej w takiej samej ilości) mieszkańcy Polski. Przybywa nam także czytelników z Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA i krajów skandynawskich.

Coraz częściej wchodzicie bezpośrednio na naszą stronę internetową www.cypr24.eu z czego bardzo się cieszymy – rok temu większość ruchu na stronie była generowana poprzez wejścia przez Facebooka (w tej chwili jest to zaledwie 35%).

Szukacie informacji bieżących, informacji turystycznych, ofert na tańsze bilety, kontaktujecie się z nami za pośrednictwem maila, szukacie odpowiedzi na trudne pytania.Współpracuje z nami grupa ludzi, specjalistów w wielu dziedzinach i dlatego w większości udaje nam się sprostać oczekiwaniom czytelników.

Wasz wkład to nowe pytania-wyzwania,  które często obfitują w nowe teksty. Jest też wasza galeria. Na Facebooku działają też grupy, gdzie dajemy wam wolną rękę na wasze sprawy. Jest sklepik, forum. A na stronie możecie znaleźć “lokalne” polskie firmy.

Specjalnie dla Was otworzyliśmy sklepik z polskimi gadgetami (www.cypr24.com), wzorem niezapomnianego Achilleosa uruchomiliśmy także Forum Polaków na Cyprze (www.cypr24.com.pl), otworzyliśmy także w pełni automatyczną stronę z bezpłatnymi ogłoszeniami (http://ogloszenia.cypr24.eu). Jesteśmy obecnie na wszystkich portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Pinterest). Uruchomiliśmy także centralkę telefoniczną dzięki której w każdej chwili możecie się z nami skontaktować lub pozostawić nam wiadomość.

Nasza redakcja ciągle się rozrasta – dołączyli Kasia, Martin i niesamowity fotoreporter Mirosław.

Dziękujemy że jesteście. Bez was nie byłoby nas tutaj dzisiaj.

A już wkrótce niespodzianka…

Skomentuj

Więcej w tym temacie: