Dziś 198 nowych zakażeń

Ministerstwo Zdrowia informuje, że według informacji otrzymanych w dniu dzisiejszym przez Jednostkę Nadzoru Epidemiologicznego z laboratoriów kontraktowych, spośród łącznie 4143 diagnoz laboratoryjnych zidentyfikowano 198 nowych przypadków zakażeń COVID-19.

Według Ministerstwa Zdrowia 191 pozytywnych przypadków to zakażenia domowe, które były wynikiem łącznie 3605 testów laboratoryjnych. Potwierdzono jedynie 7 nowych przypadków zakażenia wśród 538 testów wykonanych na lotniskach.

Szpital Ogólny Famagusta leczy 59 osób z pozytywnym wynikiem na wirusa SARS-CoV-2, z których cztery znajdują się na Oddziale Intensywnej Terapii. Ponadto Oddział Intensywnej Terapii Szpitala Ogólnego w Nikozji leczy łącznie siedmiu pacjentów, z których jeden jest podłączonych pod respirator. Kolejnych dziesięć osób jest leczonych na oddziale COVID-19 w Nicosia General Hospital.

Dzisiaj potwierdzono także śmierć trzech osób – dwie kobiety w wieku 86 i 80 lat oraz jeden mężczyzna, 62 lata, zmarły na koronawirusa w szpitalu w Famaguście.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!