Dziś 107 nowych zakażeń, 50 wykrytych na testach antygenowych

Ministerstwo Zdrowia informuje, że według informacji otrzymanych w dniu dzisiejszym przez Jednostkę Nadzoru Epidemiologicznego z laboratoriów kontraktowych, na łącznie 3679 rozpoznań laboratoryjnych zidentyfikowano 107 nowych przypadków COVID-19.

Szpital Ogólny Famagusta leczy 55 osób z pozytywnym wynikiem na wirusa SARS-CoV-2, z których sześć znajduje się na Oddziale Intensywnej Terapii. Ponadto Oddział Intensywnej Terapii Szpitala Ogólnego w Nikozji leczy łącznie dziewięciu pacjentów, z których trzech jest podłączonych pod respiratory. Kolejnych 11 osób jest leczonych na oddziale COVID-19 w Nicosia General Hospital.

W wyniku wykonanych dzisiaj szybkich testów antygenowych w Limassol postawiono 2214 rozpoznań, z których uzyskano 27 pozytywnych wyników, w testach Pafos 918 z 3 pozytywnymi wynikami, w testach Polis Chrysochous 201 z wynikiem 1 pozytywnym, w Larnace 550 z 14 wynikami pozytywnymi oraz w Famaguście 268 z 5 wynikami pozytywnymi. Wszystkie osoby z pozytywnymi wynikami zostały skierowane do dokładne testy PCR.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!