W dzień pogrzebu Georgiosa

Choć George Michael ujawnił swe cypryjskie pochodzenie dopiero podczas pewnej niewygodnej wpadki, co stało się też niewygodne i niesmaczne dla Cypryjczyków, ale teraz, po jego śmieci, okazuje się że ojciec zmarłego nigdy nie zerwał kontaktów z dawnymi znajomymi.

Ojciec Georga Michaela, Kiriakos Panagiotou pochodzi z wioski Patriki. Przed laty pracował jako policjant w Famaguście. Dopiero w latach 50. emigrował do Anglii, tam pod pseudonimem Jack Panos otworzył restaurację.

Dziś lider społeczności Patriki składa kondolencje ojcu po stracie syna, ojcu którego wspomina jako ciężko pracującego na swą przyszłość, ale przede wszystkim przyjaciela.

George Michael będzie miał dwa pogrzeby. Pierwsza ceremonia zaplanowana jest dla fanów wokalisty, a druga dla rodziny i najbliższych. Na tej publicznej zaśpiewać ma przyjaciel Michaela, Elton John.

Brytyjski piosenkarz ma wykonać utwór „Don’t Let The Sun Go Down On Me”. John zaśpiewał tę piosenkę w duecie właśnie z George’em Michaelem na koncercie w Wembley Arenie w 1991 roku.

George Michael ma zostać pochowany obok matki, na cmentarzu Highgate w Londynie. Data pogrzebu muzyka nie została jeszcze ogłoszona.

Last Christmas na zawsze chyba pozostanie w naszych sercach. Nikt nie spodziewał się że słowa tego jakże popularnego utworu będą aż tak prawdziwe.

 Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!