fbpx

Dzień babci i dziadka

Za niespełna dwa tygodnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętacie o nich?

Ja mam zawsze problem co kupić z okazji ich święta. Oczywiście, najlepszym wyjściem są kwiaty. Babcie i Dziadkowie mają to do siebie, że nawet najdrobniejszy prezent zawsze ich ucieszy. Po kliknięciu w baner otworzą Wam się gotowe propozycje na prezent. Może warto skorzystać?

 A jeśli nie kwiaty, to co? A może kubek z własnym nadrukiem “Kochanemu dziadowi” lub torba na zakupy z własną grafiką czy napisem? Zobaczcie ile tego typu propozycji ma firma:
banners megakoszulki-750x200 Image Banner 750 x 200
No chyba, że Dziadek lub Babcia lubi się pośmiać – proponujemy wtedy kupić jakiś śmieszny gadżet – papier toaletowy z banknotów 100 zł czy stojak na wino w kształcie łańcucha – wybór gadżetów jest nieograniczony a będzie ubaw po pachy:  Dla Dziadka – prawdziwego mężczyzny można pokusić się o zakup typowo męskich gadżetów: a dla Babci, która kocha kwiaty nie zostaje nam nic innego aby kupić coś z czym tylko ona będzie wiedziała co zrobić:

Oczywiście wybór jak zawsze pozostawiamy Wam. Pamiętajcie, że nawet najmniejszy upominek wzbudzi w Waszych Babciach i Dziadkach łezkę szczęścia. Dla takich właśnie chwil warto wydać te kilka złotych…

W końcu Wy też będziecie kiedyś Babcią lub Dziadkiem…

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!