fbpx

Dziękujemy za wsparcie i pomoc

Zorganizowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Cyprze to było niesamowite wyzwanie. Bez kilkunastu osób, które zaangażowały się całym sercem nie zważając na swoje normalne obowiązki jak dom czy praca oddały wszystkie siły aby wspomóc ten pierwszy raz.

Komu należą się podziękowania? Wszystkim, którzy wrzucili złotówkę czy euraczka do puszki, ale przede wszystkim należy podziękować Agnieszce Georgiou za to, że zdecydowała się szefować sztabowi i zorganizować finał na Cyprze. Wierzcie nam na słowo, to wcale nie było łatwe zadanie organizacyjnie jak i logistycznie.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i opiekunom a także opiekunom skarbon, dziękujemy Pauli Podsiadło za wspaniałe torty,  bez których finał na pewno by się nie udał.

Kinga PiechnikZuzanna Wojtasinska – CharalambousAgnieszka Jędrusik – MbargaMonika PanayiKarina SzaleckaBożena Koulenti, Jolanta SokołowskaAgnieszka DiakopoulosPaula Toumazou to osoby żywo zaangażowane w akcje WOŚP w Limassol, Pafos, Ayia Napa, Larnaka od strony organizacyjnej – bez Was ten finał by się nie udał! Magdalena FilaBeata Radkowska, Ania MisztalMariusz GołębiewskiPiotr Frankowski – to Oni są sprawcami wczorajszego super zamieszania w Limassol! Bolesław Tadeusz Gryczyński, Angelika ZarabskaMaciej Zajac, Galina Sinchukova i Katarzyna Jurzak – Cebula to osoby, którym trzeba podziękować imiennie za pomoc w Ayia Napie, a w Pafos do organizacji świetnego finału przyczynili się Maciek KielakGiorgos EvangelouMark ThompsonCelia StavriRafał Różański. A w Larnace to Piotr Łabno zajął się sprzętem oraz oprawą muzyczną, Mirosław Ptasznik zajął się zdjęciami a Maciek Owczarek wykonał super pracę jako Super Mario!

Dziękujemy naszej graficzce Sylvia Maciejko , która opracowała dla nas wszystkie materiały graficzne i anglojęzyczne:

[Best_Wordpress_Gallery id=”49″ gal_title=”grafiki”]

Serdecznie podziękowania dla Martin Deręgowski za super ciasta, które wszystkim smakowały – niektórzy je nawet krytykowali, że są za dobre i nie mogą przestać ich jeść:

[Best_Wordpress_Gallery id=”50″ gal_title=”ciasta”]

No i oczywiście nasi SPONSORZY, bez których nie udałoby nam się osiągnąć sukcesu jak na ten pierwszy raz. Bez Waszego wsparcia nasze działania spoczęłyby na minimum. A tak większość Polonii na Cyprze miała okazje poznać się nawzajem i uczestniczyć we wspaniałych wydarzeniach w kilku miejscach na raz.

Dziękujemy wszystkim i liczymy na to, że w przyszłym roku także będziecie grali razem z nami. Cypr24 będzie grał na pewno!

Musimy podziękować za wsparcie administratorom Facebook’owych grup:

  • Polacy na Cyprze
  • Polonia Cypryjska
  • My na WYSPIE Cypr

Przepraszamy za wszystkie potknięcia i niedociągnięcia przy organizacji finału. Weźcie proszę jednak pod uwagę to, że graliśmy po raz pierwszy i udało się to wszystko zorganizować w ciągu kilkunastu dni! Jedno jest pewne – do przyszłorocznego finału przygotowania zaczynamy już dziś!

Siema!


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!