SeoHost.pl

Dzieciaki ze szkoły języka polskiego w TVP Polonia! A Wy już zapisaliście swoje do polskiej szkoły?

[spu popup=”18342″][/spu]Po raz kolejny problemy dzieciaków z Cypru rozwiązywał prof. Miodek

Dzieciaki ze Szkoły Języka Polskiego w Limassol i Pafos po raz kolejny pojawiły się na antenie TVP Polonia w programie „Słownik polsko@polski”. Tym razem dzieciaki także zapytały profesora Jana Miodka – polskiego językoznawcę, profesora nauk humanistycznych o prawidłowe użycie pewnych zwrotów. Zobaczcie:

Pamiętajcie, że do końca czerwca trwają zapisy do tej szkoły. Zajęcia organizowane są w poniedziałki,środy,piątki i soboty i stanowią uzupełnienie edukacji greckiej i angielskiej na poziomie szkoły podstawowej. Szkoła oferuje dodatkowe, indywidualne zajęcia terapii pedagogicznej dla dzieci z dysleksją, dysgrafią, dysortografią i dyskalkulią.

Szkoła Języka Polskiego realizuje program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej RP /Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji z dnia 23 grudnia 2008 roku/, z wykorzystaniem rekomendowanych przez Ministerstwo podręczników.

Więcej informacji na temat szkoły znajdziecie pod adresem www.szkolanacyprze.com  i na Facebooku  www.facebook.com/www.szkolapolskanacyprze

Zapisy do szkoły prowadzone są do 30 czerwca 2018 r. pod numerem telefonu (+357) 977 89 879 lub na adres mailowy urskos1@wp.pl.

Pani Urszula Kosińska jest nauczycielem dyplomowanym z 26 – letnim doświadczeniem pedagogicznym. Szkoła działa pod patronatem Ambasady RP w Nikozji.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!