SeoHost.pl

Dworzec z prawdziwego zdarzenia

Już wkrótce Pafos będzie miało praktycznie doskonały system komunikacji miejskiej

Dobiegają końca prace na dworcu Karavelli – miasto będzie miało pierwszy i jedyny jak dotąd dworzec komunikacji miejskiej tej rangi. Jednocześnie większość otaczającego go parkingu została już oddana do użytku mieszkańcom Pafos.

Oprócz Dworca Centralnego, w sumie 173 punkty zostały podzielone na trzy kategorie zmian, w zależności od tego, czy przystanki mogą pomieścić ośmiu oczekujących pasażerów, czy czterech, czy też są to po prostu punkty, w których nie będzie wiaty, a jedynie znak przystanku wraz z aktualnym rozkładem jazdy.

Niebawem powinien rozpocząć się także montaż nowych przystanków autobusowych. W sumie zamontowanych zostanie 173 nowych przystanków. Zostały one podzielone na kategorie w zależności od tego, czy przystanki mogą pomieścić ośmiu oczekujących pasażerów, czy czterech, czy też są to po prostu punkty, w których nie będzie wiaty, a jedynie znak przystanku wraz z aktualnym rozkładem jazdy.

Nowe wiaty będą nowoczesnymi pod względem materiałowym konstrukcjami, spełniającymi europejskie standardy, oferować będą wi-fi, będą wyposażone w ekrany do wyświetlania reklam oraz tras autobusowych.  

I będzie przede wszystkim aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów.

Niebawem powinny do miasta dotrzeć także nowe, nowoczesne autobusy, których zakup zapowiedziała firma, która wygrała przetarg na obsługę komunikacji miejskiej w regionie.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!