Dwa nowe centra handlowe w Limassol

Pisaliśmy już o nowym mall’u w Limassol – okazuje się, że wkrótce powstanie nie jedno a dwa nowe centra handlowe

Pewne jest jedno – już niebawem, mieszkańcy miasta, nie będą musieli jechać do Zakaki aby zrobić zakupy w centrum handlowym. Wkrótce powstaną dwa nowe mall’a.

Nowe centrum handlowe „Mall of Limassol” powstanie przy Spyros Kyprianou Avenue w Mesa Geitonia, a prace rozpoczną się już w przyszłym roku, natomiast drugie centrum handlowe, „Limassol Mall” zostanie wybudowane w gminie Agios Athanasios.

Z materiału informacyjnego wynika, że ​​firma Atterbury Europe zakłada integrację nowoczesnego handlu detalicznego i dziedzictwa kulturowego miasta w zielonym krajobrazie – nowe „Mall of Limassol” harmonijnie połączy handel, płynną integrację ze społecznością, zagospodarowaną zieleń i zrównoważony rozwój.

„Mall of Limassol” przechodzi obecnie wszystkie wymagane procedury konsultacji z lokalnymi władzami i agencjami i jest w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę. 

„Limassol Mall” będzie łącznej powierzchni rzędu 28.434m2, natomiast łączna powierzchnia zabudowana inwestycji wyniesie 76.392m2 (wliczając parking podziemny). Prace budowlane ruszą w drugiej połowie przyszłego roku.

W Limassol Mall zaplanowano około 90 powierzchni sklepowych, 6 dużych kiosków, 2 restauracje i 2 kawiarnie oraz duży plac fast food z kolejnymi 7 restauracjami, które łącznie pomieszczą 500 osób.

Dodatkowo powstanie kino z 5 salami projekcyjnymi, plac zabaw z grami elektronicznymi, 1270 miejsc parkingowych.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!