fbpx

Duże sklepy są otwarte – zamknięte jedynie galerie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Od dziś do końca roku zamknięte będą między innymi galerie handlowe

Jak informują nasi czytelnicy, w większości miast ustawiły się wczoraj kilometrowe kolejki po zakupy w popularnych sieciach handlowych. Wszyscy próbowali zrobić jak najszybciej zakupy przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Już wcześniej informowaliśmy, że sklepy wielkopowierzchniowe nadal będą otwarte przy zachowaniu limitu osób w środku nie przekraczającego 1 osoby na 10 m2. Sklepy wielkopowierzchniowe, położone poza galeriami handlowymi, nadal mogą prowadzić sprzedaż.

Wprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia przepisy zezwalają na otwarcie takich sklepów jak Jumbo w Limassol (Linopetra) czy IKEA lub Liroy Merlin w Nikozji – są one zbudowane jako oddzielne placówki handlowe. Zamknięte jednak będą te sklepy, które umieszczono w galeriach handlowych (np,. My Mall czy Mall of Cyprus).

Pamiętajcie także, że większość sieci handlowych prowadzi sprzedaż przez internet – nie musicie wcale stać w kolejkach aby kupić prezenty dla swoich bliskich.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!