fbpx

Dostała w oko z policyjnej armatki wodnej (film)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

25. letnia Anastasia Dimitriadou zapowiada kroki prawne przeciwko funkcjonariuszom

Kobieta została “powalona” policyjną armatką wodną podczas sobotnich protestów w Nikozji – podczas rozmowy z portalem Philenews zapowiedziała wejście na drogę prawną przeciwko rządowi i funkcjonariuszom policji.

Moment, gdy uderzona została wodą świetnie widać na nagraniu:


Opowiadając wydarzenia z soboty, 25-latka stwierdziła, że swoim zachowaniem nie prowokowała policjantów. Straciła przytomność po uderzeniu wodą w wyniku którego uderzyła głową w stojący nieopodal słup i leżała nieprzytomna na ziemi przez około dziesięć minut. Jak wspomniała, osoby które próbowały jej pomóc i odciągnąć od centrum wydarzeń, także zostały zaatakowane przez armatkę wodną.

Anastasia stwierdziła, że ​​kocha swoją ojczyznę i wezwała swoich rodaków, by się nie bali i kontynuowali walkę. Podkreśliła, że jej rany są niczym w porównaniu z tym co w chwili obecnej dzieje się na Cyprze.

Anastasia Dimitriadou jest nauczycielem literatury angielskiej, muzykiem i artystką. Dziś o godzinie 11:00 przeszła operację oka w jednej z klinik w Limassol.


Film i zdjęcia: Facebook (https://www.facebook.com/nama.dama.music)


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!