Dorota Gardias zaśpiewa w Pafos!

Gwiazda TVN zaśpiewa podczas wielkiego finału WOŚP na Cyprze

Dorota Gardias jest kojarzona głównie jako Pogodynka – od lat prezentuje prognozę pogody na antenach stacji grupy TVN. To, że także przepięknie śpiewa udowodniła w programie Mask Singer wcielając się w postać Róży.

W jednym ze swoich wywiadów przyznała, że od dłuższego czasu występuje publicznie. Nie zamierza rezygnować z dotychczasowej pracy, ale chciałaby spełniać się także muzycznie.

Oto fragment jednego z jej występów:


Swoją karierę rozpoczęła od uczestnictwa w wielu konkursach piękności. Ma za sobą karierę fotomodelki, była Miss Lubelszczyzny, Najpiękniejszą Studentką Lublina, Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Nastolatek Zamojszczyzny czy Miss Polonia Roztocza. Pojawiała się też na okładkach znanych czasopism, takich jak: „CKM”, „Cosmopolitan” czy „Twój Styl”.

Pracę w mediach rozpoczęła w lubelskim oddziale TVP3. W 2006 roku została prezenterką pogody w stacji TVN Meteo, następnie w TVN24 i TVN, gdzie pracuje do dziś. Prowadziła też programy takie jak Projekt plażaProjekt plaża nocą oraz alleZIMA

W 2009 roku wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami w parze z tancerzem, Andrejem Mosejcukiem, z którym zajęła pierwsze miejsce. W 2017 roku Dorota Gardias brała udział w Azja Express, gdzie razem z towarzyszącą jej Katarzyną Domeracką zajęły szóste miejsce.

Przed nami w Pafos wyjątkowy koncert wyjątkowej osoby.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading