Dodatkowe odgrodzenie uchodźców

Rozpoczęto prace przy dodatkowych zabezpieczeniach ośrodka dla uchodźców

Rozpoczęto prace zmierzające do ograniczenia imigrantów na obszarze Pournara, zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w okolicy i jednocześnie zwalczania nielegalnego zatrudnienia.

Według przekazanych informacji rozpoczęto budowę podwójnego wysokiego ogrodzenia, z barierką wokół Pournary, z pasem bezpieczeństwa, który będzie zbudowana między obiema strukturami do patrolowania przez organy bezpieczeństwa. 

Całkowity koszt budowy wyniesie, jak nam poinformowano, 1,2 mln euro. 

Ministerstwo Transportu zwiększy także ilość oświetlenia przy wjeździe do gminy Kokkinotrimithia, w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, zdecydowano o zwiększeniu ilości patroli policji

Również w najbliższym okresie spodziewane jest przedłożenie Radzie Ministrów przez ministra pracy Kyriakosa Kousiosa stosownego projektu ustawy, który ma na celu zwiększenie kontroli nielegalnego zatrudnienia. W ten sposób rząd ma nadzieję zapobiec nielegalnej pracy, ponieważ okazuje się, że osoby opuszczające Pournara są zatrudniane nielegalnie.

Okazuje się więc, że można lepiej zabezpieczyć ośrodek dla uchodźców.

Tylko czy zamiast tego nie lepiej jest przyspieszyć procedury weryfikacyjne dla uchodźców i w końcu zdecydować co z nimi dalej się stanie?


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!