Dodatkowa emerytura przy wpłacie od 50 zł miesięcznie!

W dzisiejszych czasach na wyciągnięcie ręki masz dostęp do setek możliwości lokowania pieniędzy, a jedną z nich jest inwestowanie w fundusze. Można zaoszczędzić i inwestować bardzo bezpiecznie lub mniej konserwatywnie. Można korzystać z możliwości krajowych, a także globalnych. Można liczyć zyski w złotówkach lub w euro czy dolarze. Można inwestować uzbieranie kwoty albo dzięki systematycznym wpłatom zbierać kapitał na przyszłość. Można zacząć od zaledwie 50 złotych, więc możliwości są… nieograniczone.

Ten ogrom możliwości inwestycyjnych może przytłaczać. Dlatego też każdy początkujący inwestor zawsze staje przed fundamentalnym pytaniem:

Fundusz czy Lokata?

Fundusz wybierz, gdy chcesz:
  • odkładać jednorazowo lub regularnie nadwyżki finansowe na przyszłość
  • mieć szansę na większe zyski i bierzesz pod uwagę zmienność inwestycji
  • mieć swobodny dostęp do swoich pieniędzy, bo możesz wpłacać i wypłacać środki każdego dnia
  • inwestować na emeryturę, edukację dzieci i podobne cele
 Lokatę wybierz gdy chcesz:
  • chcesz przechowywać gotówkę na najbliższe zaplanowane wydatki
  • wystarczą Ci małe odsetki
  • nie akceptujesz żadnych wahań oszczędności
  • chcesz dokładnie wiedzieć, ile zarobisz

Bez opłat manipulacyjnychBez opłat manipulacyjnych – Inwestowanie przez Internet w NN TFI24 to 0 zł za nabycie, 0 zł za zamianę i konwersję, 0 zł za umorzenie, 0 zł za prowadzenie rejestru, jednym słowem: tanio.

 

Proste jak założenie lokaty

Po prostu prosto – Rozpoczęcie inwestycji w fundusze jest równie proste jak założenie lokaty – można to zrobić również przez Internet

 

Fundusze dla ostrożnych

Fundusze dla ostrożnych – Jeżeli jesteś bardzo ostrożny, to mamy też fundusze właściwe dla Ciebie. To NN Gotówkowy i NN (L) Depozytowy.

 

Elastyczność wpłat i wypłat

Elastyczność wpłat i wypłat – W funduszu zawsze masz dostęp do swoich pieniędzy. W każdej chwili możesz wpłacić lub wypłacić ile chcesz, tylko pamiętaj, że najlepsze wyniki dają długoterminowe inwestycje.

 

Szansa na zyskiSzansa na zyski – Na lokacie bankowej masz pewność niewielkiego zysku, ale… fundusze to szansa na większe zyski.

 

Lokaty dla bogaczy – fundusze inwestycyjne

Lokaty dla bogaczy fundusze dla każdego – Inwestycje w Fundusze NN możesz zacząć od 200 PLN, do założenia lokaty często potrzeba większej kwoty.

Chcecie poznać szczegóły jak zacząć oszczędzać od 50 zł miesięcznie? Kliknijcie tutaj.

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading