Dlaczego na Facebooku są nieaktualne informacje?

Pytanie, które nie może zostać bez odpowiedzi

Jeden z naszych stałych czytelników zadał nam interesujące pytanie, które nie może zostać bez naszej odpowiedzi:

Dlaczego na Facebooku są nieaktualne informacje? Wielokrotnie zdarza się, że klikam w tekst na Facebooku po czym otwiera się na stronie tekst opublikowany z wcześniejszą datą. Czemu tak się dzieje? – zapytał Irek

„Szukaj” na komórce

Na Facebooku publikujemy tylko część tekstów, które są dostępne na naszej stronie internetowej www.cypr24.eu. Informacji i tekstów na stronie jest naprawdę dużo i nie sposób na bieżąco umieszczać ich na Facebooku. Staramy się je dzielić na konkretne kategorie (wiadomości, oferty, promocje itp.) i publikować najważniejsze z nich. Praktycznie wszystkie teksty kiedyś już były opublikowane na portalach społecznościowych a niektóre z nich po prostu powtarzamy w miarę tego jak czytelnicy pytają o konkretną sprawę. Przykładowo, ostatnio powtarzaliśmy informację o paszportach robionych na Cyprze.

„Szukaj” na stronie

W obydwu wersjach naszej strony znajduje się pole „wyszukaj”, w które wystarczy wpisać interesujący nas tekst aby został on wyszukany. Gdy przykładowo wpiszemy „tłumacz” otworzą Wam się teksty z tym właśnie wyrażeniem. Podobnie będzie z „paszport”, „lot” itp.

Zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na naszą stronę i korzystanie z jej informacji. Jeśli natomiast chcecie otrzymywać najważniejsze informacje wprost na ekran komputera lub telefonu wystarczy zaakceptować wysyłane przez nas powiadomienia. Możecie także zapisać się do naszego newslettera – co pewien czas będziecie otrzymywać ważne informacje wprost na Waszego maila.

Ten tekst także został opublikowany na naszej stronie 9.02.2018 a link na Facebooku umieściliśmy 11.02.2018 r.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!