Dieta pudełkowa na Cyprze!

W chwili obecnej dostępnych jest kilka diet a także polskie posiłki…

Dieta pudełkowa w założeniu powinna wyczyścić organizm z toksyn, zadbać o odpowiedni poziom dostarczonych codziennie kalorii czy też zróżnicować nasze codzienne posiłki. Oczywiście dla zainteresowanych może być także skonstruowana dla wegetarian czy tez wegan.

Można zamawiać jeden, dwa, trzy a nawet pięć posiłków dziennie. Gotowe opakowanie zostanie dostarczone wprost do domu lub biura rano i wystarczy je jedynie włożyć do mikrofalówki lub przełożyć do garnka i podgrzać. Nie trzeba go doprawiać – wręcz jest to niewskazane. To dietetyk ustala odpowiednią ilość przypraw w każdym posiłku.


Dostarczone posiłki można jeść prosto z pudełka, można je także przełożyć na talerz.


Posiłki można zamawiać na konkretne dni tygodnia (na przykład gdy zostajemy dłużej w pracy) lub na zasadzie abonamentu na dowolny okres. Są one na tyle zróżnicowane, że codziennie dostaniemy coś innego – w menu znajdują się zarówno krewetki jak i łosoś czy kurczak. Oczywiście podczas składania zamówienia możemy zastrzec, że nie lubimy na przykład owoców morza – w to miejsce dietetyk przygotuje inne, odpowiednio zbalansowane danie.

Prawdziwą przypadłością cywilizacji jest także nietolerancja pokarmowa. Wiele osób nie toleruje laktozy czy glutenu, są także uczuleni na seler czy też orzechy. Dla takich klientów także zostaną przygotowane odpowiednie zestawy posiłków.

Diety dietami a co zrobić jeżeli chcemy zamówić na obiad na przykład polski kapuśniak, prawdziwą polską grochówkę czy krokiety z mięsem albo ruskie pierogi? Takie polskie zestawy obiadowe także pojawią się w ofercie lada moment.

W tym tygodniu można zamówić obiad na: środę (zupa jarzynowa ze śmietaną oraz kotlety mielone z sosem pieczarkowym, kaszą mazurską i surówką z czerwonej kapusty), czwartek (rosół oraz łazanki z mięsem, pieczarkami i kapustą kiszoną) a także piątek (kremowa zupa pomidorowa z makaronem oraz nuggets’y z kurczaka z pieczonymi ziemniakami i surówką z białej kapusty z kukurydzą)

Co ważne wszystkie posiłki są przygotowywane przez zawodowych, wykwalifikowanych kucharzy (także Polaków) z najwyższej jakości świeżych produktów.

Warto zamówić, spróbować… Wszelkie szczegóły można ustalić telefonicznie (także po polsku) pod numerem 99486408


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading