W cotygodniowej promocji – sernik i galaretka

Dzięki tej specjalnej promocji możecie kupić produkty w obniżonej cenie zarówno online jak i w sklepie stacjonarnym w Larnace. Nowe promocyjne produkty w każdy czwartek rano!

Zaraz będziecie na nas krzyczeć, że promujemy chemię – ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie kupuje tego typu gotowców…

W dzisiejszej promocji możecie kupić galaretkę truskawkową z Delecty za 0,50€ oraz sernik na zimno Dr. Oetkera za 2€. Wystarczy tylko dokładnie przeczytać opakowanie i postępować zgodnie z instrukcją – sernik z galaretką wyjdzie Wam przepyszny.

A jak zrobić taką kruszonkę na spód jak na naszym zdjęciu? To po prostu herbatniki – rozdrabniamy je w blenderze lub kruszymy wałkiem do ciasta. Dodajemy masło i łączymy, aż składniki dobrze się połączą a herbatniki zaczną tworzyć masę. Wykładamy do tortownicy i mocno przyciskamy, owijamy folią spożywczą i wkładamy do lodówki.

Pamiętajcie, że sklep dostarczy Wasze zakupy nie tylko w Larnace, ale także do Nikozji, Limassol, Agia Napy, Paralimni i wielu innych cypryjskich miast.

Uwaga! Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!