Delfiny na Cyprze? Oczywiście, ale w naturze a nie w akwarium!

Delfiny na Cyprze? Ale tylko na otwartym morzu – mamy na to dowód!

Jeśli chcecie zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku musicie się wybrać na wycieczkę łodzią. Podczas prawie trzy godzinnego rejsu łodzią Dolphin Boat Safari popłyniecie z Ayia Napy do Famagusty.

Wierzcie nam na słowo, wybrzeże Ayia Napy i Protaras od strony morza wygląda zupełnie inaczej niż od strony lądowej. Na łodzi nigdy nie ma tłumu, jest rodzinna atmosfera a kapitan wszystko dokładnie wyjaśnia co widać i gdzie jesteśmy.  Podpłyniecie bardzo blisko skał, przepłyniecie pod kamiennym mostem, wpłyniecie do grot…

Jeśli nie pływaliście jeszcze w masce na otwartym morzu – podczas tego rejsu będziecie mieli taką możliwość aż dwukrotnie. I nie musicie martwić się o maski – są na łodzi dostępne gratis.

W drodze powrotnej wypłyniecie na otwarte morze i być może uda Wam się zobaczyć delfiny. Kapitan jest chyba w czepku urodzony bo praktycznie zawsze to mu się udaje! Może Wam także uda się nakręcić taki film jak my nakręciliśmy!

Wszelkich informacji udzieli Wam po polsku Monika pod numerem telefonu (+357) 99 19 07 03

Jeśli zarezerwujecie do końca maja swoją wycieczkę i powiecie Monice, że jesteście czytelnikami Cypr24 – dostaniecie 10% rabat!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!