fbpx

Daliście się wczoraj nabrać?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Postaraliśmy się – nasze żarty spowodowały wzmożony ruch w komentarzach na naszym Facebooku…

Wikipedia napisała, że Prima aprilis jest obyczaj obchodzony pierwszego dnia kwietnia w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, nabierania kogoś, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje.


No to wczoraj zaszaleliśmy… Co było nieprawdą? Daliście się nabrać?

  1. Niestety nic nie wiadomo nam o tym, aby jakikolwiek słynny polski restaurator zamierzał otwierać restaurację na Cyprze. A zdjęcie? Przysłał nam je kilka lat temu jeden z naszych czytelników… Jest na nim z całą pewnością osoba, która była na lotnisku w Larnace.
  2. Trudno byłoby testować się na stacjach benzynowych szczególnie, że one na Cyprze prawie zawsze są “samoobsługowe”.
  3. Faktycznie, w ubiegłym roku apelowano do nas o zrobienie jakiejś imprezy w Nikozji – pytanie tylko czy dałoby się postawić katamaran na jeziorze w Nikozji…
  4. Wielka płyta to może dobry pomysł na rozwiązanie problemów mieszkaniowych na Cyprze – niestety nikt na to rozwiązanie jeszcze nie wpadł.

Mamy nadzieję, ze nie gniewacie się na nas za drobne żarciki…


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!