Daliście się nabrać?

Dziś już 2 kwietnia, więc możemy przyznać Wam się do wczorajszych żartów

Wczoraj, 1 kwietnia, lepiej odłożyć na bok czytanie wszelkich wiadomości. Praktycznie w każdym media pojawił się minimum jeden artykuł z żartem. My pojechaliśmy wczoraj po całości i opublikowaliśmy aż trzy.


Czasami trzeba naprawdę się skoncentrować i czytać ze zrozumieniem aby nie dać się nabrać w Prima Aprilis. Niektóre żarty publikowane w mediach są tak poważne, że trudno nie uwierzyć…


A co my nawywijaliśmy wczoraj? Trzy nasze teksty były bzdurą, albo może prorocze. Przypomnijmy, że kilka lat temu napisaliśmy o planowanej linii tramwajowej w Limassol a całkiem nie tak dawno okazało się, że takowe połączenia, całkiem na serio, planuje uruchomić Nikozja.

Tym razem poszliśmy z żartem w elektrykę. Wprawdzie Cypr jest także zobowiązany przez Unię do ograniczenia spalin, ale raczej nie pójdzie w stronę budowy linii trolejbusowych a raczej w autobusy hybrydowe. Chociaż znając wyobraźnię Cypryjczyków być może także wpadną na pomysł budowy linii trolejbusowych… Skoro wpadli już na tramwaje.

Unia Europejska zajmuje się wieloma rzeczami – przypomnijcie sobie chociażby sprawę krzywizny bananów. Jednak pomysł zmiany kierunku ruchu na drogach jest raczej nierealny do wykonania. Chociaż po unijnych urzędnikach można spodziewać się wszystkiego.

Trudno powiedzieć, czy autobusy hop on – hop off przyjmą się w Agia Napie. Miejscowość nie jest duża, chociaż rozlegle położona. Może faktycznie ktoś kiedyś wpadnie na taki pomysł – jak na razie nic o nim nie słychać. To trzeci, nasz ostatni wczorajszy żart.

Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewacie…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!