Daliście się nabrać?

Wczoraj był 1 kwietnia – mamy nadzieję, że udało nam się Was nabrać…

Śmiało można powiedzieć, że nasze żarty bardzo często stają się faktami – mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Wczoraj próbowaliśmy oszukać Was dwukrotnie pisząc o nowej trasie LOT z Larnaki do Warszawy Radomia (tutaj) oraz o budowie przez ORLEN MOP’ów przy cypryjskich autostradach (tutaj). Po komentarzach widać wyraźnie, że wielu z Was dało się nabrać…

Cieszy nas to.

Ale patrząc historycznie w 2019 roku kłamaliśmy pisząc o polskim tygodniu w Lidl’u (tutaj) i jakiś czas później pojawiły się polskie specjały w tej sieci. Wprawdzie, że jako w „polskim” tygodniu ale w tygodniu „wschodnioeuropejskim” wraz z produktami węgierskimi czy czeskimi.

Z kolei w 2018 roku twierdziliśmy, że Ryanair uruchamia połączenia do Poznania i Warszawy (tutaj) i tak właśnie kilka lat później się stało. Wtedy także napisaliśmy o tramwajach podarowanych przez Moskwę dla Limassol (tutaj) i miejscy włodarze wraz z ministerstwem transportu myślą nad uruchomieniem sieci tramwajowej (także w Nikozji).

Kolejny nasz pryma aprilisowy żart także się sprawdził – w 2017 roku napisaliśmy o testach antynarkotykowych, którzy będą mieć policjanci w radiowozach. I co? Żart zmienił się w fakt!

Podobnie było zresztą z naszym dowcipem na temat linii kolejowej łączącej główne miasta z lotniskami i teraz rząd poważnie zastanawia się nad budową tego typu połączenia.

Może więc lepiej nie żartować?


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading