Czytelniczka: uważajcie na ten „hotel”

Tragiczne komentarze New York Plaza Apartments w Pafos potwierdzają jej słowa

Napisała do nas czytelniczka, ostrzegając potencjalnych klientów New York Plaza Apartments w Pafos:

W sierpniu tego roku poleciałam z rodziną na wczasy na Cypr. W pierwszym tygodniu mieliśmy wynajętą piękną willę w Protaras, w drugim tygodniu dwa pokoje w hotelu New York Plaza Apartments w Paphos – nie liczyliśmy na żadne luksusy, ale miało być czysto i schludnie, a my nastawieni byliśmy na bardziej aktywne dni.

Zacznę od tego, że szumna nazwa tego pożal się boże hotelu – New York Plaza Apartments, ma na celu uśpić czujność i wpędzić w maliny przyszłych nieszczęśników – gości. Po przybyciu do pokoju zastaliśmy urągające godności człowieka warunki, kompletnie odmienne od tych prezentowanych na zdjęciach na łamach serwisu booking.com. Nie spodziewałam się, że w dzisiejszych czasach za tak wysoką (jak na taką norę) kwotę oferuje się klientom tak podłe warunki: smród, karaluchy, stare zapleśniałe i zagrzybiałe klimatyzatory, nieprawdopodobnie stęchłe powietrze, odór kocich odchodów, zawilgotniałą pościel, brudne, zakurzone fotele, niebezpiecznie spróchniałe barierki przy schodach prowadzących na piętra, stare, zniszczone meble nadpalone pod klimatyzatorem, odchody karaluchów w szufladach kuchennych, brudne okna i zasłony, których baliśmy się tknąć, grzyb w łazience na suficie i na fugach, syf na podłodze.

Okna w kuchni i łazience (które się nie domykały…) wychodziły na jakiś kolejny zagrzybiały szyb, po którym nawet nie chcę myśleć co łaziło…..

Wszystko to zmusiło nas do szybkiej ucieczki z dzieckiem w inne, na prędce zorganizowane miejsce – jednym słowem 2 razy zapłaciliśmy za tygodniowy pobyt.

Po drugiej dobie usiłowaliśmy się wymeldować, szukając wcześniej pomocy u konsultantów booking.pl. Telefony od nich tak rozsierdziły Pana managera, że zaczął nam grozić policją – ostatecznie sami na nią zadzwoniliśmy.

Jedzenie obrzydliwe, nie nadaje się do konsumpcji, albo to „CZAR” tego miejsca sprawiał, że nie byliśmy w stanie niczego przełknąć.

Przed publikacją tego tekstu postanowiliśmy sprawdzić dostępne opinie na temat tego obiektu na Tripadvisor (tutaj) i okazuje się, że inni „goście” – mieli podobne wrażenia co nasza czytelniczka.

Teoretycznie hotel ma wysokie oceny, jednak jak wczytacie się w komentarze dojdziecie do wniosku, że ocena została wywindowana przez wcześniejsze wpisy. Określenia typu „Unikaj tego miejsca”, „Hotel w bardzo złym stanie”, „Niebezpieczny dla zdrowia”, „Okropne jedzenie – wszystko zepsute i brudne” czy „Nigdy więcej” powtarzają się wielokrotnie.

Szkoda tylko, że tego typu miejsca psują wizerunek Cypru jako gościnnej wyspy. Ale cóż …

My w każdym bądź razie radzimy przed wyborem hotelu dokładnie przeczytać opinie o nim na Tripadvisor.
Jak poinformowała nas czytelniczka booking.com blokuje i usuwa jej komentarze na temat tego miejsca.

[bar id=”30922″]


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!