Czy LOT wróci na Cypr?

W ciągu najbliższych kilku miesięcy PLL LOT odbierze nowe samoloty czy jest szansa na wznowienie lotów na Cypr?

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że polski narodowy przewoźnik wznowi loty z Warszawy na Cypr.

W niektórych systemach rezerwacyjnych, ale co ważne nie na oficjalnej stronie polskiego przewoźnika, już teraz można kupić bilety z Warszawy do Pafos obsługiwane przez samoloty PLL LOT (po kliknięciu w obrazek zostaniecie przeniesieni wprost na stronę z możliwą rezerwacją miejsc):

Jak widzicie na załączonej grafice samolot z Okęcia wystartuje o 15:35 a w Pafos zamelduje się o 19:50, natomiast powrót zaplanowano na godzinę 20:50.

Ten konkretny lot zostanie wykonany w rotacji poniedziałkowej a pobyt potrwa od 9 do 16 września 2024 roku. W chwili obecnej lot jest oznaczony w systemach rezerwacyjnych jako „czarter”.

Jak z kolei pokazuje wyszukiwarka Skyscanner, połączenia realizowane są we wszystkie kolejne poniedziałki – poniżej widzicie w terminie 10 – 17 czerwca, w tym wypadku jednak loty odbędą się w zupełnie innych godzinach:

Istnieją jednak szanse na to, że LOT wznowi regularne połączenia na Cypr – Polskie Linie Lotnicze LOT powiększą flotę o Embraery E195-E2. I nastąpi to najpóźniej w trzecim kwartale tego roku czyli jeszcze podczas sezonu letniego.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading