„Człowieczy los” – koncert w Nikozji

[dropcap]W[/dropcap]najbliższy piątek, 20 października 2018 roku o godzinie 20:00 odbędzie się  wyjątkowy koncert „Człowieczy los w pieśni i poezji” na który serdecznie zaprasza Stowarzyszenie MALWA.

Wykonawczyniami koncertu są Alona Szostak i Lena Minkacz zTeatru Muzycznego w Chorzowie. Zostaną zaprezentowane między innymi piosenki z repertuaru Anny German.

Lena Minkacz jest absolwentką Donieckiej Akademii Muzycznej (Konserwatorium), Wydział Fortepianu Solistycznego. Posiada trzy kwalifikacje: solista-pianista, solista zespołu kameralnego i akompaniator, pedagog. Przez 15 lat pracowała w Konserwatorium w Doniecku jako akompaniator. W 1983 roku w Użgorodzie (Ukraina) zdobyła wyróżnienie za akompaniament w konkursie dla solistów grających na instrumentach ludowych.

Alona Szostak jest absolwentką Instytutu Teatralnego w Moskwie. Pracowała w stołecznym Teatrze im. M. Gogola, później w Wilnie. Od 1992 roku związana z Teatrem Rozrywki – zadebiutowała tu w musicalu Cabaret J. Kandera i F. Ebba. Jej talenty aktorskie, uzupełnione ciepłą, niespotykaną barwą głosu oraz wyjątkowym temperamentem scenicznym, podziwiać można również podczas koncertów sylwestrowych i rozrywkowych chorzowskiej sceny.

Koncert odbędzie się w ARTE (Nikozja, Levendiu 34/36 na przeciw Levendios Pinakothiki). Wstęp wolny.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!