Nowy cypryjski nadawca telewizyjny

MTN  uruchomił pierwszą usługę telewizyjną – MTN TV, oferującą abonentom ponad 41 kanałów lokalnych i międzynarodowych w pakiecie Standard oraz 54 lokalne i międzynarodowe kanały w pakiecie Complete. Firma MTN Cyprus zleciła firmie 3Vision, aby pozyskała i nabyła prawa do dystrybucji międzynarodowej oferty kanałów na Cyprze.

MTN TV daje możliwość zamówienia oferty stacji telewizyjnych, udostępniając abonentom możliwość skorzystania z potrójnego rozwiązania (mobile, Internet i TV) rozliczanego przez jednego dostawcę. Dzięki MTN TV Go abonenci MTN TV mogą oglądać ulubione treści z wybranych kanałów poza domem, na tablecie lub smartfonie, pobierając darmową aplikację dostępną na urządzeniach z iOS i Androidem. Usługa obejmuje funkcje Multiscreen, Record i Replay.

Niestety, nie ma w ofercie żadnego polskiego kanału, a bądźmy szczerzy oferta kanałów międzynarodowych także jest słaba (zobaczcie sami tutaj). Królują kanały cypryjski i sportowe. I to te, które dostępne są w bezpłatnej telewizji naziemnej. Czy w związku z tym warto?

Zdecydujcie sami. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj >>>


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading