fbpx
EnglishGreekPolishRussian

CYTA: nie wysyłamy domokrążców!

Cyta ostrzega wszystkich swoich klientów przed wpuszczaniem do domów domokrążców podających się za jej pracowników.

Jak informuje operator telefoniczny, dociera do niego coraz więcej informacji, że u jego klientów pojawiają się domokrążcy oferujący “tańsze” oferty. Cyta informuje, że nigdy nie prowadziła i nie planuje prowadzić tego typu akcji.

W związku z tym wzywamy naszych klientów do powiadamiania nas o wszelkich takich incydentach i wzywamy społeczeństwo do zgłoszenia ich policji, Cypryjskiemu Stowarzyszeniu Konsumentów lub komisarzowi ochrony danych osobowych. Jako standardowa procedura ochrony swoich klientów i ogółu społeczeństwa, Cyta zachęca wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności w przypadku niezapowiedzianych prób wejścia nieznanych osób do ich domów, pod jakimkolwiek pretekstem – czytamy w komunikacie.

Widać, że złodzieje kombinują już na całego…

[bar group=”813″]

Skomentuj

Więcej w tej tematyce

Turcja znosi wizy dla Polaków

Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Tureckiej Hami Aksoy, w wydanym 20 lutego 2020 roku oświadczeniu poinformował, że jego rząd postanowił znieść wymóg wiz dla obywateli niektórych państw europejskich.  Postanowienie o zniesieniu wiz wchodzi w życie od poniedziałku 2

Czytaj Dalej

contact us and book the tour of your dreams


No posts found!

×