fbpx

Cypryjskie hotele są pełne gości

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Panujące na Cyprze obostrzenia nie przeszkadzają turystom

Do tej pory nie wszystkie hotele otworzyły się dla turystów, te natomiast które już pracują działają na pełnych obrotach.

W Pafos otwarto 12 hoteli i wszystkie są pełne – informuje rzecznik Cypryjskiego Stowarzyszenia Hotelarzy Evripides Loizides. Podobnie jest w Limassol – te placówki, które zdecydowały się na otwarcie są oblężone przez turystów z Rosji, Ukrainy i Izraela. Turystom nie przeszkadza to, że aby wyjść z hotelu muszą pobrać odpowiedni dokument zezwalający na przemieszczanie – siedzą w hotelach i korzystają z dostępnych tam udogodnień.


W wielu otwartych hotelach nie ma już miejsc, niektóre są obłożone w 100%.


Wyraźnie widać, że turyści tęsknią za słońcem i “innym” jedzeniem. Należy przypomnieć, że światowe sankcje, które nałożone zostały na Federację Rosyjską spowodowały niedobór niektórych artykułów żywnościowych z wielu krajów – na Cyprze turyści mogą jeść wszystko z czego skrupulatnie korzystają.

Nie sprawdzają się zatem, między innymi nasze obawy, o braku turystów z powodu zamknięcia kraju – turyści przyjechali na Cypr po to aby odpoczywać w hotelach.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!