14 dni na Cyprze za 814 zł

Dziś wtorek i zgodnie z naszymi obserwacjami właśnie we wtorki pojawiają się najlepsze oferty na loty czarterowe. Mowa oczywiście o lotach typu last minute. Przelot w dwie strony kupicie już za 814 zł na dwutygodniowy pobyt na Cyprze.

Oto jakie bilety są aktualnie dostępne:

Są to bilety na loty czarterowe. Zarówno z Warszawy jak i z Katowic samoloty startują w ciągu dnia, podobnie jest z przylotem do Polski. Godziny przylotów i odlotów są świetne – nie musicie nocować w jakimś hotelu przy lotnisku bo transport do Waszego miasta znajdziecie bez problemu. Bilety te możecie kupić tylko klikając w nasze linki, nie znajdziecie ich przez żadną wyszukiwarkę połączeń!

Jeżeli nie odpowiadają Wam podane przez nas terminy zobaczcie jakie inne loty czarterowe są dostępne tutaj >>>. Uważajcie jednak, tabela jest ustawiona zgodnie z cenami za przeloty a nie zgodnie z terminami lotów!

Zobacz loty w innych terminach tutaj  >>>

Jeżeli zastanawiacie się w jaki sposób dostaniecie się na lot do Warszawy proponujemy Wam zakup biletu lotniczego Ryanair z Wrocławia, Gdańska lub Szczecina. Dostępne są bilety po 4€ w jedną stronę. Oczywiście w Ryanairze w tej cenie przewieźć możecie jedynie bagaż podręczny (dwie sztuki). Zobaczcie sami na kalendarze:

Jeżeli nie macie się gdzie ca Cyprze zatrzymać skorzystajcie z wyszukiwarki TripAdvisor (po kliknięciu tutaj w nowym oknie otworzą Wam się najtańsze noclegi na Cyprze), natomiast jeśli chcecie tanio i bez kaucji wypożyczyć samochód skontaktujcie się z General Car Hire (tutaj) a samochód odbierzecie wprost z lotniska – więcej na temat tej wypożyczalni napisaliśmy tutaj.

Tripadvisor PL 600x300


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!