Bilety na Cypr za 714 zł!

Szukacie taniego biletu na Cypr i to w szczycie sezonu? Czy taki w dwie strony z wliczonym bagażem podręcznym i rejestrowanym (do 20 kg) za 714 zł będzie odpowiedni? Zobaczcie tutaj >>>

Są to bilety na loty czarterowe. Z  Warszawy wylatuje o 14:25 a planowy przylot ma o 13:35. Bilety te możecie kupić tylko klikając w ten link, nie znajdziecie ich przez żadną wyszukiwarkę połączeń!

Jeżeli zastanawiacie się w jaki sposób dostaniecie się na lot do Warszawy proponujemy Wam zakup biletu lotniczego Ryanair z Wrocławia, Gdańska lub Szczecina. Dostępne są bilety po 4€ w jedną stronę. Oczywiście w Ryanairze w tej cenie przewieźć możecie jedynie bagaż podręczny (dwie sztuki). Zobaczcie sami na kalendarze:

Jeżeli nie macie się gdzie ca Cyprze zatrzymać skorzystajcie z wyszukiwarki amoma.com (po kliknięciu tutaj w nowym oknie otworzą Wam się najtańsze noclegi na Cyprze), natomiast jeśli chcecie tanio i bez kaucji wypożyczyć samochód skontaktujcie się z General Car Hire (tutaj) a samochód odbierzecie wprost z lotniska.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading