fbpx

Pierwszy rekord Cypr24

Pierwszy rekord strony Cypr24? Od uruchomienia nowej wersji naszej strony upłynęło ciut ponad dwa miesiące, a już możemy pochwalić się swoistym rekordem – mamy ponad 500 wpisów. Czy to dużo?

Z jednej strony tak, z drugiej nie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to tylko kropla w morzu potrzeb naszych czytelników. Naszą ambicją jest to, aby każdy z naszych czytelników mógł znaleźć coś dla siebie, to co akurat jest mu potrzebne.

Opisaliśmy zarówno jakie zasiłki przysługują Polakom na Cyprze, w jaki sposób nabyć prawa do renty czy emerytury, jak odnaleźć polską telewizję, strony internetowe czy jak posłuchać w końcu polskiego radia. Próbujemy informować Was gdzie kupować taniej i w jaki sposób korzystać z wyszukiwarek biletów tak aby jak najtaniej podróżować między Polską i Cyprem. Staramy się na bieżąco informować Was o pogodzie na Cyprze czy w końcu z jakich promocji możecie korzystać.

Opisaliśmy w jaki sposób dostać się na lotniska – nie tylko te na Cyprze ale i te w Polsce z których korzystamy. Współpracujemy z największymi światowymi wyszukiwarkami biletów lotniczych, tanich hoteli, wypożyczalni samochodów czy w końcu parkingów (nie tylko tych przy lotniskach) – jednym słowem ze wszystkimi tymi, których usług potrzebujemy odwiedzając Cypr. Staraliśmy się w miarę dobrze opisać najważniejsze cypryjskie atrakcje turystyczne, a w naszych pomocnych linkach znajdziecie odpowiedzi na większość nurtujących Was pytań. Zarówno tych jak kursują autobusy na Cyprze, które apteki są czynne całodobowo czy chociażby informacje o usługach pocztowych.

Nie jesteśmy idealni – wiele tematów jeszcze przed nami. Wysyłacie na naszego maila prośby o pomoc i pytania i my staramy się na nie odpowiadać. Na niektóre możemy odpowiedzieć od razu, na inne potrzebujemy więcej czasu. Chcemy po prostu aby nasza informacja była pełna i rzetelna.

Staramy się także publikować na bieżąco wiadomości z Cypru lub te które w bezpośredni sposób Cypru  dotyczą. Podobnie jest z kryminałkami. Czasami ciężko jest znaleźć idealną informację i napisać ją w miarę obiektywny sposób – różne cypryjskie media opisują to samo zupełnie inaczej. Staramy się być obiektywni.

Nie interesują nas zatargi pomiędzy Polonią Cypryjską – a jest ich sporo. Nie zajmujemy i nie będziemy zajmować stanowiska po żadnej ze stron.

Pozostaje pytanie: co jeszcze możemy dla Was zrobić? Jakie tematy Was interesują? Piszcie do nas [email protected]  a my postaramy się pomóc.

Swoją drogą przypominamy, że jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi. Czekamy na polskie firmy na Cyprze, polskie sklepy czy zwykłych rzemieślników którzy pracują dla Polaków. Czekamy także na tych, którzy chcą pisać na naszej stronie.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!