fbpx

Cypr z Gdańska od 191 zł!

Na naszej stronie głównej pojawia się coraz więcej świetnych ofert lotniczych. Jedna, która szczególnie zwróciła naszą uwagę to loty na Cypr z Gdańska.

Bezpośrednie połączenia lotnicze oferują zarówno Ryanair jak i WizzAir – ten pierwszy przewoźnik do Pafos, drugi natomiast do Larnaki. Bilety na Cypr można kupić już za 191 zł w dwie strony!

Sprawdź okazje z Gdańska do Larnaki tutaj >>>

Sprawdź okazje z Gdańska do Pafos tutaj >>>

W opisanej przez nas cenie wliczony jest jedynie bagaż podręczny – do rejestrowanego należy niestety dopłacić. Wierzymy jednak w naszych czytelników, że potrafią się spakować w zwykły, bezpłatny bagaż podręczny.

Jeżeli już zdecydujecie się na przylot na Cypr – skorzystajcie z wyśmienitej ofert noclegów. Gdy spróbujecie porównać ceny u naszego partnera oraz w innych firmach pośredniczących w sprzedaży, dojdziecie do wniosku, że tuatj jest najtaniej.

Sprawdź najtańsze noclegi na Cyprze tutaj >>>

Podobnie kształtują się ceny z Cypru do Gdańska – za bilet w dwie strony z Larnaki naf polski Bałtyk zapłacicie jedynie 36€!

Sprawdź okazje z Cypru do Gdańska tutaj >>>

Polskie firmy, które oferują wypożyczenia samochodów także znajdziecie na naszych stronach – wypożyczycie auto bez wpłacania depozytu czy kaucji.

Najlepsze oferty lotnicze z innych miast na Cypr i z Cypru znajdziecie klikając w jedną z poniższych przycisków:Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!