fbpx

Cypr wysłał leki uwięzionym obywatelom

Cypryjczycy ktòrzy odbywają kwarantannę w innych krajach, przyjmujący leki, za pośrednictwem Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, mogą otrzymać leki ktòre stale przyjmują, a niestety nie są w stanie ich kupić za granicą lub nie są w stanie zdobyć na nie recepty.
Wnioski do ministerstwa rozpatrywane są w ciągu 48 godzin. 

W sumie od 24 marca do 7 kwietnia wpłynęły 44 wnioski, a 42 rozpatrzono i leki już są w drodze lub już trafiły do rąk odbiorcòw. Dwa przypadki wciąż są rozpatrywane. 

Produkty farmaceutyczne zostały wysłane za pośrednictwem QuickPost do 13 krajów – Australii, Bułgarii, Niemiec, Grecji, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Polski, Rumunii, Łotwy, Południowej Afryki, Holandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Stanów Zjednoczonych.

Niektóre wnioski dotyczyły leków, które mają specjalne wymagania dotyczące przechowywania (2-8°C) i nie mogły zostać wysłane z Cypru. Uzgodniono zatem za pośrednictwem Ministerstwa Spraw Zagranicznych i różnych ambasad, aby kupować je lokalnie.

Wysłane farmaceutyki obejmują między innymi stany zapalne kręgosłupa, chorobę Crohna, cukrzycę, wysokie ciśnienie, depresję, cholesterol, stwardnienie rozsiane, astmę, HIV i leki przeciwzakrzepowe.

Wyprzedaż teraz aż do -80% na Dx.com

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!