fbpx

Cypr wprowadza obowiązkową kwarantannę dla pasażerów z UK (aktualizowany)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Kwarantanna uderzy w powracających na święta studentów

W związku z odkryciem nowego szczepu wirusa SARS-CoV-2 w Wielkiej Brytanii, ze względu na zdrowie publiczne, do czasu uzyskania dalszych informacji od społeczności naukowej, pasażerowie przybywający na lotniska w Larnace i Pafos z brytyjskich lotnisk są poddawani obowiązkowej kwarantannie w wyznaczonym ośrodku przez okres 14 dni lub przez okres 10 dni, pod warunkiem że przejdą badanie molekularne z wynikiem ujemnym . (tekst aktualnizowany)

Po zakończeniu kwarantanny, jeśli wystąpią objawy, należy skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania porady lekarskiej.

Rozporządzenie weszło w życie 21 grudnia 2020 r. o godzinie 6:00. .

Należy zauważyć, że środek ten jest uzupełnieniem środka, który już obowiązuje w przypadku przedłożenia negatywnego certyfikatu testu molekularnego (test PCR) w ciągu 72 godzin, podczas gdy pobieranie próbek pasażerów na lotniskach trwa.

Dane są oceniane przez Naukowy Komitet Doradczy ds. Koronawirusa, a wszelkie nowe sugestie, które mogą się pojawić, będą ogłaszane.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!