Na Cypr z przesiadką w … Londynie

Szczerze powiedziawszy wpadłem na to dopiero wczoraj podczas pisania tekstu o BlueAir. No bo skoro i tak większość z nas musi się jakoś dostać do Warszawy, Katowic lub Krakowa aby lecieć na Cypr to czemu nie zrobić sobie przesiadki w Londynie?

Przecież tak na zdrowy chłopski rozum przesiadka to przesiadka, a po sprawdzeniu cen okazuje się, że można naprawdę sporo zaoszczędzić. Co jest najciekawsze do Londynu latają samoloty z każdego polskiego lotniska (przepraszam, nie latają z Radomia). A ze stolicy Wielkiej Brytanii dostaniecie się na Cypr już za 40€ w dwie strony. Konkurencja na tej trasie jest olbrzymia. Latają zarówno linie tradycyjne jak i czarterowo – turystyczne. Zobaczcie sami:

  • Monarch z Londynu do Pafos zobaczcie tutaj >>>
  • Monarch z Londynu do Larnaki zobaczcie tutaj>>>
  • Tradycyjne linie lotnicze z Londynu do Larnaki zobaczcie tutaj>>>
  • Tradycyjne linie lotnicze z Londynu do Pafos zobaczcie tutaj>>>

Oczywiście, jeszcze taniej będzie, jeśli zdecydujecie się kupować bilety po kolei – czyli najpierw w jedną a potem w drugą stronę.

A co z lotami z Polski do Londynu? Tutaj wybór jest olbrzymi. Sprawdźcie sami loty z Waszego miasta (podajemy ceny za bilet w dwie strony):

Pamiętajcie jednak, że na przesiadkę musicie zaplanować odpowiedni zapas czasu. Musicie w końcu wejść na terytorium Wielkiej Brytanii a potem je opuścić. Podobnie z bagażami – musicie je odebrać a potem nadać.

No ale jeśli chcecie oszczędzić – oto jeden ze sposobów.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading